Adres

53-129 Wrocław 
ul. Sudecka 118

Telefon

601 358 597
691 968 471

E-mail

biuro@nieruchomoscisiennicka.com.pl

STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

KONTAKT

FORMULARZ
KONTAKTOWY

SZKLARSKA PORĘBA-NAJLEPSZA LOKALIZACJA,PENSJONAT,21 POKOI,RESTAURACJA ,POWIERZCHNIA PENSJONATU 817m2 ,POWIERZCHNIA DZIAŁKI 1442m2,CENA 5 950 000PLN, NR OFERTY SL 21-2021

Szklarska Poręba 50m od wyciągów,koło Skałek Marianki. Polecam do sprzedaży pensjonat z restauracją ,usytuowany w jednym z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Szklarskiej Porębie, w bezpośredniej bliskości wyciągu krzesełkowego na Szrenicę -50m od dolnej stacji wyciągu krzesełkowego ,100m od wyciągu orczykowego.Powierzchnia działki 1442m2, pow.obiektu 817m2 (w tym restauracja)- 21 pokoi z łazienkami, ok.55 miejsc noclegowych, pełne uzbrojenie w media.
BUDYNEK I DZIAŁKA
Budynek o ładnej bryle ,elewacja wykończona elementami drewna zawiązująca do lokalnej architektury,został przebudowany i rozbudowany w latach 1999-2002 ,a obecnie posiada 5 kondygnacji (z piwnicą i poddaszem).
Dodatkowo na poziomie 0 znajduje się pomieszczenie wykorzystywane jako wypożyczalnia sprzętu narciarskiego z bezpośrednim wejściem z zewnątrz od strony parkingu.
Posesja ogrodzona ,a na niej duży parking na ok.17 samochodów oraz autobus.
Wygospodarowane miejsce na grila.
Dojazd asfaltowy,przy budynku chodnik ,którym można dojść do wyciągu krzesełkowego.
PENSJONAT
W piwnicy a od strony parkingu na poziomie 0 znajdują się sala kominkowa z TV gdzie goście mogą spędzać czas bez zakłócania spokoju pozostałym mieszkańcom pensjonatu ,pomieszczenia gospodarcze,kotłownia ,garaż,możliwość urządzenia sauny oraz siłowni .
Parter- oprócz restauracji z barkiem do której wchodzimy od strony ulicy znajdują się tutaj :duża kuchnia nowocześnie wyposażona ,zaplecze socjalne dla personelu,magazyn,zmywalnie,biuro/recepcja,toalety dla klientów oraz personelu. Wejście od strony parkingu dla gości pensjonatu – holl wejściowy z kominkiem,przechowalnia nart.
Na I piętrze 6 pokoi z łazienkami ,TV i bezprzewodowym dostępem do Internetu.
Na półpiętrach 3 pokoje z łazienkami.
II i III piętro – 15 pokoi z łazienkami (w tym 2 apartamenty 2- pokojowe z łazienkami.
Przy pokojach balkony z pięknym widokiem na wyciąg, góry i panoramę Sudetów.
Pomieszczenia gospodarcze na półpiętrach.
Każdy pokój posiada własną łazienkę, tv-sat, dostęp do internetu. W sumie przewidziano 60 miejsc noclegowych.
RESTAURACJA
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest restauracja na ok.60-80 miejsc znajdująca się na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z ulicy i możliwością wystawienia stolików na zewnątrz.Restauracja może funkcjonować niezależnie i oferować posiłki zarówno dla mieszkańców pensjonatu jak również dla gości z zewnątrz.
MEDIA
prąd / siła
– woda – wodociąg gminny,
gaz miejski
ogrzewanie – piec gazowy
kanalizacja
internet
Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym,w pełni wyposażony.W cenie całkowite umeblowanie i wyposażenie.
Oferta na wyłączność, kupujący nie płaci prowizji,prowizję kupującego pokrywa sprzedający.
Cena 5 950 000 bez Vat- sprzedaż przez osobę fizyczną.
Osoba do kontaktu w sprawie oferty-pośrednik nr licencji 2513 Grażyna Siennicka tel.
Biuro Grażyna Siennicka Nieruchomości
Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i zalecana jest ich osobista weryfikacja.Zdjęcia są własnością biura Grażyna Siennicka Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu- zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.

Nie znaleziono żadnych wyników

Jeśli nie znalazłeś interesującego ogłoszenia - zadzwoń 601 358 597