Adres

53-129 Wrocław 
ul. Sudecka 118

Telefon

601 358 597
691 968 471

E-mail

biuro@nieruchomoscisiennicka.com.pl

STRONA GŁÓWNA

O FIRMIE

KONTAKT

FORMULARZ
KONTAKTOWY

WROCŁAW,STARE MIASTO ,POWIERZCHNIA LOKALU 139,75m2 ,DWUPOZIOMOWY, CENA:1 300 000PLN NR OFERTY SL 13-2021

Polecam do sprzedaży lokal usługowy położony przy bardzo ruchliwej ulicy Kołłątaja w centrum Wrocławia na trasie Dworzec Główny-Rynek.Ruch dwupasmowy ,kilka linii tramwajowych i autobusowych , ciąg pieszy w stronę Rynku i Galerii Dominikańskiej oraz ogromne witryny od strony ulicy powodują iż lokalizacja jest atrakcyjna do prowadzenia działalności przez różne branże zarówno pod sklep np.spożywczy z alkoholem,z suplementami,biuro architektoniczne,prawne,pośrednictwo pracy,usługi medyczne,medycyna estetyczna,siedziba banku(była),a może mała siłownia w centrum itp.

Obecnie deweloper rozpoczyna na tyłach kamienicy inwestycję co spotęguje ruch w tej okolicy.
Świetnie nadaje się pod wynajem jak również do prowadzenia własnej działalności czemu sprzyja układ pomieszczeń czyli podział na dwa odrębne lokale z osobnymi niezależnymi wejściami.
Budynek po generalnym remoncie , w którym znajduje się lokal  to kamienica w stylu neorenesansu zaprojektował ją znany wrocławski architekt Carl Schmidt, którego dziełem jest także m.in. pobliska kolumnada na Wzgórzu Partyzantów.Elementy pozostałe po dawnej świetności to chociażby odrestaurowane stiuki w strefie wejściowej oraz lokalu. Sam lokal został przebudowany i odremontowany w latach 1997-2000r.
Podział lokalu:
PARTER:76m2 + 13 m2 piwnica
-wejście bezpośrednio z ulicy przez przedsionek z ogromną witryną , w którym jest możliwość ustawienia dodatkowej reklamy lub miejsce na bankomat
-duża sala sprzedaży
-zejście bezpośrednio z lokalu do piwnicy ok.13m2 w której znajduje się magazyn,wc z przedsionkiem oraz holl.
PIĘTRO:50m2
-wejście z przedsionka schodami do góry
-sala główna z wydzielonym przegrodami szklanymi biurem
-salka konferencyjna
-łazienka z wc
-zaplecze kuchenno-socjalne.
Na podłogach panele,ściany gładzie,w łazienkach kafle,na parterze w sali sprzedaży kafle.Duże witryny na całą wysokość lokalu zapewniają świetne doświetlenie oraz możliwość reklamy.
Nowe instalacje ,siła,ciepła woda- junkers,ogrzewanie miejskie.
20 m od lokalu parking przy ulicy płatny.
Obecnie lokal jest wynajęty dla dwóch najemców i przynosi stałe dochody.Dla lokali założono osobne liczniki i podliczniki co ułatwia rozliczanie mediów.
Lokal z księgą wieczystą bez obciążeń.
Ogrzewanie miejskie średnio rocznie koszt miesięczny 200zł,opłata do wspólnoty 250zł miesięcznie.
Cena (do neg.) podana jest kwotą brutto sprzedaż bez vat- zakup od osoby fizycznej.
Zapraszam na prezentację.
Osoba do kontaktu w sprawie oferty pośrednik nr licencji 2513 Grażyna Siennicka tel. 601 358 597
Biuro Grażyna Siennicka Nieruchomości
Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter jedynie informacyjny i zalecana jest ich osobista weryfikacja.Zdjęcia są własnością biura Grażyna Siennicka Nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu- zakaz kopiowania całości lub fragmentów bez uzyskania stosownej zgody.